Resim Yükle - Ücretsiz ve Hızlı Resim Yükleme Servisi

Hızlı resim yükleme sitesi üzerinden güvenli, sorunsuz, hızlı ve çevrim içi olarak özel işlerde kullanmak üzere resim yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Resim yükleme servisimizle dilediğiniz resme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siteye üye olup kaydınızı tamamladıktan sonra kendinize özgü profil ve kapak fotoğrafını seçip kullanmak sizin elinizde. Resim yükle özelliği sayesinde dilediğiniz resmi hızlı bir şekilde yükleyip duvarınızda paylaşabilir, kişisel profilinizi oluşturduktan sonra tarzınıza uygun resimleri seçerek kendi resim albümünüzü oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bunları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Dosyam.org adresi internet ortamı üzerinde karşılaşabileceğiniz en hızlı resim yükleme ve dosya yükleme sitelerinden bir tanesidir. Site yapımcıları hız konusunda ki iddiasını her seferinde yinelemektedir. Aynı zamanda site yapımcıları bu iddialarını desteklemek ve güçlendirmek adına site üzerinde resim yükleme testi adı altına kullanıcılarına hız deneyimini yaşatmak için test hizmeti vermektedir. Eğer ki bu resim yükleme sitesinin hızını merak edenler, bu test sayfası üzerinden gerekli hız testlerini gerçekleştirebilir. Dosyam.org sitesinin oluşturulmasındaki temel amaç, dijital dünyada resim yükleme hizmetini programa ihtiyaç duymadan sanal olarak almak isteyen kullanıcıların bu beklentilerini karşılamaktır. En güzel doğa resimleri, en güzel hayvan resimleri, hayranı olduğunuz ünlünün resmi ve daha fazlasına resim yükleme servisimiz sayesinde ulaşabilirsin. Ayrıca her hafta düzenli olarak izlediğiniz dizinin veya etkilendiğiniz filmlerin resimlerine ve kapak fotoğraflarını bulmanız mümkün olacaktır. En güzel resimlerden oluşturduğunuz albüm sayesinde fark yaratmak sizin elinizde.

Resim Paylaş

Dilediğiniz resmi hızlı bir şekilde yüklemek artık çok kolay. Hızlı resim yükle özelliği sayesinde seçtiğiniz resimleri anında duvarınızda paylaşabilirsiniz. Resim paylaşma engeli yok, bekleme yok, resim paylaşma sınırı yok. Sadece dilediğiniz resimlere dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz harika bir görsel ortam var. Seçtiğiniz resimlerin şarkı fark etmeksizin ücretsiz resim temasından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz temalar içinde yer alan 4K kalitesindeki fotoğraf ve resimler tam da sizin zevkinize göre. Aralarından en uygun olanı profilinizde paylaşmakta ve birden fazla fotoğraf paylaşarak kendi albümünüzü oluşturmakta özgürsünüz. Bakıldığında çok şey anlatan minimalizm fotoğraflarla duvarınız görüntüsüyle küçük, tarzıyla çok büyük bir hale gelecek.

Hızlı Resim

Profesyonel fotoğrafçıların kameralarından, size ait fotoğraf albümüne ulaşan harika fotoğraflar düşünün. Resim paylaş veya dosya yükle özelliği sayesinde bu harika fotoğrafları tek tıkla duvarınızda paylaşabilirsiniz. Üye olmadan veya Üyelik işleminizi tamamlayıp paylaştığınız fotoğrafları ister tüm herkese görünür yapabilir, isterseniz de kimsenin görmeyeceği şekilde gizi tutabilirsiniz. Kendi resim duvarınızın kontrolü tamamen sizde. Ayrıca duvarınızda bulunan ve herkese gizli olan resimleri dilerseniz Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının indekslemesini engellemeniz de mümkün. Tüm bu gizlilik özellikleri için sizden hiçbir ücret talep edilmiyor. Tamamen kullanıcı odaklı çalışan resim yükleme servisimiz tam size göre tasarlandı. Özellikle fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi olan servisimizde siz de yerinizi alın. Birbirinden güzel fotoğraflar ve resimler arasından dilediğinizi seçip kendi albümünüzü oluşturmak için tek yapmanız gereken üye olmak ve kendi profilinizi oluşturmaktır. Üstelik seçtiğiniz fotoğraflardan herhangi birini profil resmi veya kapak resmi yapmanız da mümkün.
Ana Sayfa
Kayıt Ol
Giriş Yap
İletişim